MIKROSKOP HOLOGRAFICZNY IPRASENSE CYTONOTE

https://wordpress1898628.home.pl/autoinstalator/wordpress2/wp-content/uploads/2018/12/Cyto1-e1535478174606-400x300.png

IPRASENSE wprowadza zupełnie nowe rozwiązania dla monitorowania kultur komórkowych w czasie rzeczywistym. Te innowacyjne narzędzia otwierają nowe perspektywy w obrazowaniu żywych komórek i analizie kinetyki komórek. Wszystkie produkty rozwinięte przez IPRASENSE bazują na opatentowanej technologii Lensless Imaging (obrazowanie bezsoczewkowe). Ta prosta i solidna technologia pozwala na bania od razu po włączeniu urządzenia i przygotowaniu eksperymentu. Nie potrzebujesz żadnych szczególnych umiejętności, kalibracji czy czasu by uruchomić szybko nowy eksperyment. Dwie główne zalety tej technologii to ultra-szerokie pole widzenia (29.4mm²) i automatyczne ustawienie ostrości. Wszystkie produkty IPRASENSE obniżają koszt techniki obrazowania żywych komórek i transformują złożony i drogi mikroskop w proste i efektywne kosztowo narzędzie. Cytonote analizuje komórki adherentne i nie adherentne we wnętrzu Twojego inkubatora bez względu na rodzaj pojemnika: szalki Petriego, kolby lub szkiełka dowolnej produkcji.

Pole pomiarowe 29.4 mm2
Wymiary 12(W) * 11(D) * 10(H)
Waga 1 kg
Materiał Stal nierdzewna
Źródło światła LED
Sensor CMOS
Zasilanie USB

Jak działa Cytonote?

Cytonote jest zaprojektowany, by być kompatybilny z każdą standardową szalką laboratoryjną, kolbą czy szkiełkiem. Wybierz swój ulubiony pojemnik od ulubionego producenta i umieść go w Cytonote. Jeśli chcesz, zmodyfikuj opóźnienie między akwizycjami (fabrycznie: 20 minut) i Twoja kultura jest gotowa do obserwacji przez długi czas.

Nie ma potrzeby, by dostosowywać focus, jasność czy jakikolwiek inny czynnik, nasz algorytm wykona rekonstrukcję gdziekolwiek komórki się znajdują… od kilku mikrometrów do kilku milimetrów! Ta cecha sprawia, że Cytonote jest ekstremalnie stabilnym urządzeniem, odpornym na zmiany temperatury, zejście komórek i każdy inny czynnik wpływający na tradycyjne dostosowanie focusu.

Jakie daje wyniki?

Pracując na ultra-szerokim polu widzenia, wszystkie dane uzyskane z obrazów zrobionych przez Cytonote są reprezentatywne dla Twojej kultury komórek. Rzeczywiście praca na 29.4 mm² pozwala na śledzenie kilku tysięcy komórek w tym samym momencie.

  • Obrazowanie w czasie rzeczywistym kultury komórek pozwalające na przeglądanie całego kompletu próbek, odtworzenie w technice timelapse lub wyeksportowanie do formatu video
  • Automatyczne liczenie komórek
  • Analiza konfluencji
  • Krzywa wzrostu oparta na liczeniu komórek lub konfluencji dla adherentnych i nie adherentnych komórek

Zastosowania